رژیم غذایی برای لاغری اصولی و سلامت

رژیم غذایی برای لاغری اصولی و سلامت

رژیم غذایی برای لاغری اصولی و سلامت

Blog Article

اگر قصد دارید از یک برنامه غذایی اصولی و سالم پیروی کنید خبر خوب این است که لازم نیست خود را از خوردن غذاهای خوشمزه محروم کنید. سالاد فصل به اندازه ای که دوست دارید با یک قاشق مرباخوری روغن زیتون و یک قاشق مرباخوری سرکه سیب یا بالزامیک مصرف کنید. ۱۰۰ گرم سیب زمینی پخته حاوی ۹۴ کالری دارد در حالی که مقدار مشابه سیب زمینی سرخ کرده آن بیش از سه برابر یا ۳۱۹ کالری دارد .علاوه بر این، سیب زمینی های سرخ شده فرانسوی عموما شامل ترکیبات مضر مانند آلدهید ها و چربی های ترانس هستند. نشان داده شده است این کار باعث می شود مردم کالری کمتری در طول ۳۶ ساعت آینده مصرف کنند که می تواند برای کاهش وزن بسیار مفید باشد. در یک دوره thirty روزه، از این مواد غذایی در حد اعتدال استفاده میشود و کمکم رژیم غذایی فرد به سمتی که سالم و مفید است، کشیده میشود. آن مور (Anne Moore)، روانشناس ورزشی و مربی دو در چارلستونِ کارولینای جنوبی میگوید: «پلهها مجبورتان میکنند برخلاف جاذبه عمل کنید و بنابراین از دو جهت اساسی برای دوندگان مفید است: قدرت و استقامت. مایعات در کنترل وزن جادو میکنند! ولی با کمک رژیم غذایی و برنامه ورزش در منزل فیت بادی در مدت کوتاهی به وزن ایده آلم رسیدم و وضعیت معدهام هم بهبود یافت.


رژیم غذایی اصولی

چنانچه به دنبال یک رژیم اصولی با ویژگی های بالا هستید، می توانید از رژیم منوباز مینت فیت استفاده کنید. این رژیم نوعی از گیاهخواری است که البته به شدت آن نیست، اما استفاده از گوشت، در حد بسیار حداقلی قرار میگیرد. در ابتدا ممکن است پیروی از این رژیم کمی سخت باشد، اما به هر حال این سختی را باید در راه رسیدن به هدف تحمل کرد. اگر چندین بار از رژیم های بدون نتیجه و غیر اصولی استفاده کرده اید، رضایی دایِت شما را در این زمینه حمایت می کند .تمام رژیم های این سایت توسط الهام رضایی (کارشناسی ارشد تغذیه و رژیم درمانی) به طور کاملا تخصصی برای هر فرد و همچنین با رعایت کامل اصول و در نظر گرفتن شرایط افراد طراحی می شود تا شما را به هدف خود نزدیک کند. شاید احساس کنید که نمی توانید در انتهای ماه به هدف خود رسیده و ۶ کیلو کم کنید، اما ایرادی ندارد. تخم مرغ ها به طور باور نکردنی سالم هستند، به خصوص اگر آن ها را صبح بخورید که غنی از پروتئین با کیفیت بالا و بسیاری از مواد مغذی ضروری هستند که مردم اغلب به اندازه کافی از آن ها استفاده نمی کنند.


خوردن تخم مرغ صبحها، احساس سیری را افزایش می دهد. آن ها نقش های مهم بسیاری در بدن دارند، از جمله کاهش التهاب، حفظ سلامت قلب و ارتقای عملکرد مغز است .امگا ۳ می تواند به مبارزه با این التهاب کمک کند و بدن را در حالت متعادل نگه دارد. تعداد شگفت انگیزی از افراد در سراسر جهان دچار کمبود ویتامین د هستند ؛ ویتامین د قابل حل در چربی است که برای سلامت استخوان و عملکرد درست سیستم ایمنی شما بسیار مهم است. اهمیت خواب خوب را نمی توان اغراق کرد.محرومیت از خواب اشتها را مختل می کند و اغلب منجر به افزایش اشتها می شود که منجر به افزایش جذب کالری و افزایش وزن می شود .در واقع، افرادی که بیش از حد کم می خوابند نسبت به کسانی که خواب کافی دارند بیشتر چاق می شوند .همچنین خوابیدن به طور منفی بر تمرکز، بهره وری، عملکرد ورزشی، متابولیسم گلوکز و عملکرد سیستم ایمنی تاثیر می گذارد. سیستم ایمنی بدن باید بیشتر فعالیت کند. بنابراین استفاده از در غذاهای خود و نوشیدن eight تا 12 لیوان آب در شبانهروز را فراموش نکنید و از خواص آن در افزایش سوخت و ساز بدن و تامین انرژی سلولهای خود کمک بگیرید.


فرد با دریافت این میزان کالری میتواند انرژی مورد نیاز روزانهاش را تأمین کند. همانطور که در مورد غلات تصفیه شده که با بسیاری از مسائل بهداشتی مرتبط بوده اند، تمام غلات به انواع مزایای سلامتی مربوط می شوند، از جمله خطر کاهش دیابت نوع ۲، بیماری قلبی و سرطان ؛ آن ها همچنین منبع خوبی از فیبر، ویتامین های ب و چندین معدنی نظیر روی، آهن، منیزیم و منگنز هستند. به جای قند و کربوهیدرات تصفیه شده استفاده کنند. می توانید به راحتی رژیم غذایی خود را کمی سالم تر کنید و نان گندم را به جای نان سفید انتخاب کنید. آن ها پر از آب، فیبر، ویتامین و آنتی اکسیدان ها هستند.مطالعات به طور مکرر خوردن میوه را به کاهش خطر چندین بیماری نظیر بیماری قلبی، دیابت و سرطان مرتبط می دانند از آنجا که میوه ها حاوی فیبر و ترکیبات گیاهی مختلف هستند، قند آن ها به طور معمول بسیار آهسته هضم می شود و باعث افزایش سطح قند خون نمی شود.

click here

Report this page